MOJE OBLÍBENÉ HRY NA MOBIL

Čas od času mám potřebu totálně vypnout! V poslední době nemívám tolik volna abych zvolila seriál, nebo sáhla po knize. Vybrala jsem si něco ještě méně náročného a tím jsou mobilní hry. Mám tu 3 mé nejoblíbenější, u kterých budete moci úplně vypustit 🙂

CITY ISLAND 2 CITY BUILDING

Asi nejjednodušší z naší trojice je hra s názvem City island 2 city building.

2016-06-06-16-43-18

Na okamžik se stanete vládcem městečka a Vaším úkolem je hospodařit tak, abyste udrželi poměr mezi množstvím populace, jejich zaměstnaností, množstvím energie ve městě a štěstím Vašich občánků (viz barely vpravo nahoře na obrázku výše). 🙂

Hra je velmi jednoduchá a intuitivní. Stavíte domečky, které se Vám postupně odemykají, zajišťujete k nim přístup cestami a dokupujete území.

Hra se dá bez problému hrát zcela zdarma. Některé budovy se dají kupovat pouze za zlaté cihličky, které získáváte průběžně během hry, nebo si můžete k cihličkám pomoci koukáním na reklamy. Nejedná se o typ hry, u které byste museli neustále sedět, ale naopak se k ní můžete vracet, kdykoliv se budete nudit. 🙂

POCKET CLOTHIER

Plná verze hry je placená a vlastně je na takovou jednoduchou hru dost drahá, vyšla mně na 130,- Kč. Nicméně jako asi všechny hry od Kairosoftu je poměrně návyková.

Screenshot_2016-06-07-11-39-33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve hře Pocket clothier jste majitelem obchodu s oblečením. Najmete si zaměstnance, kterým můžete zvyšovat kvalifikaci. Stavíte regály s oblečením a i těm můžete zvyšovat level a současně i jejich cenu. Postupně získáváte přístup k novým kouskům k prodeji a s vydělanými penězi také možnost pronájmu dalších pater budovy.  Navíc můžete sledovat trendy, počasí a chování zákazníků.

Kairosoft poskytuje demo verze většiny her, takže se můžete v klidu rozhodnout, jestli chcete své těžce vydřené peníze dát zrovna jemu. Já se k této hře vracím ráda.

MONSTER LEGENDS

Za mě naprostá jednička! 🙂 Monster legends je rozhodně nejkomplexnější z naší trojice.

2016-06-07-11-43-44Tahle hra je dostupná zcela zdarma, přitom má velmi atraktivní grafiku a je stále aktualizována. Každou chvilku narazím na nějakou novinku a musím se přiznat, že ty poslední jsem stále ještě ani nestihla prozkoumat (jedná se o to, že můžete zakládat a hrát v guildách).

Hra nabízí několik možností jak jí pojmout, ale vše začíná na jednom plovoucím ostrově, kde si zkřížíte první obludku. Také si založíte farmičky, abyste své obludky mohli krmit a ty Vám na oplátku poskytují peníze.

Jak už jsem naznačila, nové obludky získáváte především křížením. V obchodě si koupíte ty základní a začínáte experimentovat. Každá z obludek je ve skutečnosti bojovník a vy se tak necháváte překvapovat jejich jedinečnými vlastnostmi k boji. Každá z nich má totiž jedinečné skilly a k nim i jedinečné animace. Přitom samotné bojování je velmi jednoduché a panel Vám po celou dobu boje napovídá, který skill (útok) na daného protivníka platí nejvíce.

Ve hře si můžete dát za cíl vyhrát všechny souboje na mapě, být nejlepším v PvP, získat všechny achievementy (ocenění), nebo se pokusit posbírat všechna monstra.

Screenshot_2016-06-07-11-44-06

Hra je propojená s Facebookem a můžete ji hrát i s přáteli.

I v této hře je speciální měna, která Vám usnadňuje hraní, diamanty. Pochopitelně se dá pořídit za reálné peníze, ale upřímně si nemyslím, že by to bylo potřeba. Navíc i tady si můžete diamanty zasloužit koukáním na reklamy.

 

Pro život jako hru 😉
Vaše Mesha <3

Tento článek není zakázkou, jedná se o mou reálnou zkušenost.

 

Mohlo By se Vám Líbit

Zanechte Komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Required fields are marked *