Od Netflixového spin-offu Bridgertonových jsem si moc neslibovala. Královna Šarlota navíc nikdy nepatřila mezi mé oblíbené postavy, vlastně naopak.

Seriál mi měl být pouhou kulisou při práci, protože je překvapivě k dispozici s dabingem. Ten se mimochodem opravdu povedl a obsazení dabéru perfektně podtrhlo jednotlivé charaktery. 

Neotřelá kombinace hravé a tíživé atmosféry mě během pár chvil skutečně oslovila a já jsem po několika minutách nesoustředěné práce pochopila, že tenhle příběh nechci pouze poslouchat.

ČÍM VÁS SERIÁL MŮŽE ZAUJMOUT?

Liam Daniel/Netflix

SMUTNÝ ALE NE NEŠŤASTNÝ PŘÍBĚH LÁSKY

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových nabízí další pohled na lásku, který ocení diváci spíše smutných a podmanivých příběhů.

SILNÉ INSPIRATIVNÍ CHARAKTERY

I když to na sobě jednotlivé postavy nedávají na první pohled znát a navíc mají všechny do jedné svá vlastní osudová trápení, mají srdce na správných místech a často je i ve správný okamžik dokáží využít. Snadno si tak nejednu postavu doslova zamilujete.

EROTICKÉ SCÉNY

Jako ve všech sériích Bridgertonových, jsou žhavé momenty seriálu i zde velice vášnivé. Erotické scény v seriálu Královna Šarlota mě ale opravdu upoutaly svou intimností.

JAK TO BYLO VE SKUTEČNOSTI

  • Královna Šarlota se s králem Jiřím vzali pouhých 6 hodin od prvního setkání.
  • Reálný výzkum historika Maria De Valdes y Cocom, se zabývá myšlenkou, že byla královna Šarlota smíšeného původu. Předpokládá, že dochované podobizny královny byly z tehdejších politických důvodů upravovány.
  • Královna Šarlota měla ve skutečnosti celkem 15 dětí, z nich se dožilo dospělosti pouhých 13.
  • Král Jiří byl skutečně nazýván „Šíleným králem“. Potýkal se s psychiatrickým onemocněním, které se projevovalo v etapách.
  • Královská rodina měla slabost pro psí plemeno Pomořany. Chovali je a mimo jiné je i pořizovali přátelům jako dárky.
Pexels.com

 

Ráda vám tuto 6 dílnou sérii doporučuji. Troufám si tvrdit, že jestli vás nezaujme v prvních 20 minutách, tak zřejmě není pro vás.

Šarlota se u mě tímto příběhem navíc přehoupla z téměř protivné postavy do naprostého topu a získala si mé srdce.

 

Podělte se do komentářů jak seriál zaujal vás. 🙂

Vaše Mesha ❤

Zdroj zajímavostí o královně Šarlotě: oprahdaily.com.
 
 
 
 

Doporučené články

0 0 hodnocení
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
TADY JE PROSTOR PRO VÁŠ KOMENTÁŘ.x
%d bloggers like this: