Mystery Boxy mají velkou oblibu především v kategorii elektroniky. A to kvůli možnosti hodnotného nálezu za minimální vklad. O tom také mystery Boxy mimo jiné jsou. Jejich hodnota je z různých důvodů vyšší, než by byla cena jednotlivých produktů v ni

ch a to třeba i o 80%. Může se jednat o produkty, které se již nehodí supermarketům kvůli poškozeným obalům, nekompletnosti sad, apod.

Sama jsem fanouškem Mystery Boxů a v rámci svého kočičího obchůdku Mystery Boxy nabízím, ovšem pro kočky. 🙂 Tyto balíčky jsou také skvělým překvapením. Díky nim můžeme vyzkoušet i výrobky, které bychom si sami třeba ani neodvážili koupit.

Boxík, který jsem doposud testovaný ještě neviděla, a na který jsem byla velmi zvědavá, byl Mystery Box s kosmetikou. A právě takový mi k recenzi zaslalo Paletové zboží. Konkrétně jsem si vybrala Mystery box s kosmetikou Rosmann velikosti XS v ceně cca 1.500 Kč.

ŠPINAVÉ PŘEKVAPENÍ

Při otevření balíčku jsem se cítila zklamaná. Jedna tmavá rtěnka se během dopravy otevřena a pošpinila všechny produktu. Jednalo se o černou rtěnku a tak celá zásilka působila jako od sazí. Když jsem produkty očistila a roztřídila začaly vypadat jako celkem slušná sbírka dekorativní kosmetiky a ne zrovna neznámých značek.

K mému překvapení box obsahoval nejvíce produktů od značky Max Factor, dále od značky Revolution, několik produktů od Maybelline New York, L’oreal paris, Essence, Manhattan a pár kousků produktů, u kterých jsem značku nerozluštila.

Všechny produkty v balíčku jsou evidentně nové a velká většina z nich také v ochranných foliích. Bohužel, na obalech těch produktů, které ve fóliích nebyly, jsou viditelné škrábance. Zřejmě tím jak o sebe výrobky narážely během přepravy. Některé z nich na sobě měly také zářivě oranžové cenovky s cenou v eurech. Na jediném produktu byl jasně viditelný nápis „Tester“.

Při hledání spotřební doby jsem zjistila zásadní věc! Marně jsem se totiž pokoušela najít datum. Možná to někdo z vás také neví, ale u kosmetického zboží k mému překvapení datum minimální trvanlivosti nebývá. Je na něm ale uvedena doba doporučené spotřeby po otevření produktu. Tu obvykle najdeme označenou počtem měsíců vepsaných v malém obrázku, který věcně vypadá jako otevřený krém.
0
Věděli jste to? 🙂x

Po pečlivé kontrole všech produktů nemám důvod se domnívat, že by byl některý z nich prošlý. Všechny se zdají být v pořádku.

VYPLATÍ SE TO?

Moje láska k tabulkám se při vyhledávání cen jednotlivých produktů opravdu hodila. Vždy jsem si zaznamenala nejmenší nalezenou cenu do jednoho sloupce a do dalšího jsem uvedla nejvyšší cenu, za kterou se dá aktuálně produkt pořídit.

Celkem bylo v balíčku 46 produktů v hodnotě mezi 30 Kč – 430 Kč za kus.

Konkrétně Mystery Box obsahoval 8 make-upů, 2 korektory, 3 primery, 16 rtěnek (tuhých a tekutých), 2 lesky na rty, 2 tužky na rty, 2 tekuté rozjasňovače, 7 očních stínů (tuhých a tekutých), 2 paletky očních stínů, tužku na oči, 6 sad samolepek na nehty.

Nejnižší částka, za kterou je možné všechny produkty v balíčku na internetu koupit je 5.825 Kč a nejvyšší částka je 7.577 Kč. To je za mě upřímně překvapivé a při nákupu za 1.500 Kč naprostá senzace.

Co se obsahu balíčku týče, je nadšení samozřejmě velice subjektivní. Já osobně jsem spokojená. Produkty od značky Revolution běžně používám a Max Factor i Maybelline pro mě také nejsou úplně cizí a ráda je vyzkouším.

Závěrem ovšem upozorňuji, že obsah jednotlivých boxů je vždy jiný a tak výsledek nemusí být vždy tak uspokojivý.

 

Zajímala by vás recenze na některý z těchto produktů? Napište mi to do komentáře. 🙂

Vaše Mesha ❤

Doporučené články

0 0 hodnocení
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
TADY JE PROSTOR PRO VÁŠ KOMENTÁŘ.x