Mystery Boxy mají velkou oblibu především v kategorii elektroniky. A to kvůli možnosti hodnotného nálezu za minimální vklad. O tom také mystery Boxy mimo jiné jsou. Jejich hodnota je z různých důvodů vyšší, než by byla cena jednotlivých produktů v ni

ch a to třeba i o 80%. Může se jednat o produkty, které se již nehodí supermarketům kvůli poškozeným obalům, nekompletnosti sad, apod.

Sama jsem fanouškem Mystery Boxů a v rámci svého kočičího obchůdku Mystery Boxy nabízím, ovšem pro kočky. 🙂 Tyto balíčky jsou také skvělým překvapením. Díky nim můžeme vyzkoušet i výrobky, které bychom si sami třeba ani neodvážili koupit.

Boxík, který jsem doposud testovaný ještě neviděla, a na který jsem byla velmi zvědavá, byl Mystery Box s kosmetikou. A právě takový mi k recenzi zaslalo Paletové zboží. Konkrétně jsem si vybrala Mystery box s kosmetikou Rosmann velikosti XS v ceně cca 1.500 Kč.

ŠPINAVÉ PŘEKVAPENÍ

Při otevření balíčku jsem se cítila zklamaná. Jedna tmavá rtěnka se během dopravy otevřena a pošpinila všechny produktu. Jednalo se o černou rtěnku a tak celá zásilka působila jako od sazí. Když jsem produkty očistila a roztřídila začaly vypadat jako celkem slušná sbírka dekorativní kosmetiky a ne zrovna neznámých značek.

K mému překvapení box obsahoval nejvíce produktů od značky Max Factor, dále od značky Revolution, několik produktů od Maybelline New York, L’oreal paris, Essence, Manhattan a pár kousků produktů, u kterých jsem značku nerozluštila.

Všechny produkty v balíčku jsou evidentně nové a velká většina z nich také v ochranných foliích. Bohužel, na obalech těch produktů, které ve fóliích nebyly, jsou viditelné škrábance. Zřejmě tím jak o sebe výrobky narážely během přepravy. Některé z nich na sobě měly také zářivě oranžové cenovky s cenou v eurech. Na jediném produktu byl jasně viditelný nápis „Tester“.

Při hledání spotřební doby jsem zjistila zásadní věc! Marně jsem se totiž pokoušela najít datum. Možná to někdo z vás také neví, ale u kosmetického zboží k mému překvapení datum minimální trvanlivosti nebývá. Je na něm ale uvedena doba doporučené spotřeby po otevření produktu. Tu obvykle najdeme označenou počtem měsíců vepsaných v malém obrázku, který věcně vypadá jako otevřený krém.
0
Věděli jste to? 🙂x

Po pečlivé kontrole všech produktů nemám důvod se domnívat, že by byl některý z nich prošlý. Všechny se zdají být v pořádku.

VYPLATÍ SE TO?

Moje láska k tabulkám se při vyhledávání cen jednotlivých produktů opravdu hodila. Vždy jsem si zaznamenala nejmenší nalezenou cenu do jednoho sloupce a do dalšího jsem uvedla nejvyšší cenu, za kterou se dá aktuálně produkt pořídit.

Celkem bylo v balíčku 46 produktů v hodnotě mezi 30 Kč – 430 Kč za kus.

Konkrétně Mystery Box obsahoval 8 make-upů, 2 korektory, 3 primery, 16 rtěnek (tuhých a tekutých), 2 lesky na rty, 2 tužky na rty, 2 tekuté rozjasňovače, 7 očních stínů (tuhých a tekutých), 2 paletky očních stínů, tužku na oči, 6 sad samolepek na nehty.

Nejnižší částka, za kterou je možné všechny produkty v balíčku na internetu koupit je 5.825 Kč a nejvyšší částka je 7.577 Kč. To je za mě upřímně překvapivé a při nákupu za 1.500 Kč naprostá senzace.

This slideshow requires JavaScript.

Co se obsahu balíčku týče, je nadšení samozřejmě velice subjektivní. Já osobně jsem spokojená. Produkty od značky Revolution běžně používám a Max Factor i Maybelline pro mě také nejsou úplně cizí a ráda je vyzkouším.

Závěrem ovšem upozorňuji, že obsah jednotlivých boxů je vždy jiný a tak výsledek nemusí být vždy tak uspokojivý.

 

Zajímala by vás recenze na některý z těchto produktů? Napište mi to do komentáře. 🙂

Vaše Mesha ❤

Doporučené články

0 0 hodnocení
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
TADY JE PROSTOR PRO VÁŠ KOMENTÁŘ.x
%d bloggers like this: