Pořídit si ladící outfit je pro někoho možná zábavou, pro mě je to nová výzva. Popravdě nakupování oblečení není mou silnou stránkou. Obvykle mi chybí trpělivost, a ani nemám ideální velikosti. Většinou si jdu koupit něco na sebe, až když je to nezbytně nutné a to stylem, kterému říkám „mužské nakupování“. Mám seznam věcí, které potřebuji a konkrétní představu o tom, jak by měly vypadat. Prostě žádné zbytečnosti.

Nicméně se stále častěji účastním akcí, pro které je můj obvyklý šatník nanejvýš fádní a já se tak musím věnovat pro mě nové kategorii „fashion“.

Představím vám tedy jeden z mých prvních jarních outfitů. Tomu, že jsem v této kategorii tak trochu lenoch a lajk jistě napoví, že jsem všechny části tohoto outfitu pořídila v jednom jediném obchodě a to tentokrát v New Yorkeru.

 

BOŽÍ KVĚTOVANÁ BUNDA

Pro tuhle budničku jsem se okamžitě nadchla! Velmi jsem váhala, jestli dokážu kombinovat další kousky oblečení s tímto květinovým vzorem, ale zdá se, že to byla zbytečná starost. Barevná bunda rozzáří všechna ta jednobarevná trička z mojí skříně. 🙂 Sympatické jsou mi na ní také tříčtvrteční rukávy, díky nimž mi i přes poctivý materiál není vedro.

outfit bunda

FLEKATÉ POTRHANÉ DŽÍNY

Věděla jsem, že s flekatými džínami hodně riskuji, ale tahle kombinace na mě působí energicky, možná trochu bláznivě, ale rozhodně mě nijak neruší. Fleky společně se stylovými dírami navíc odvádějí pozornost od mých křivých nožek.

Vyloženě vděčná jsem za délku džínů odpovídající k mé výšce. I když nejsem nijak zvlášť vysoká (171 cm), je překvapivě problematické narazit na kalhoty, které mi nejsou krátké.

 

outfit džíny

SVÍTIVÉ BOTY

K této sestavě by jistě seděly i jednoduché bílé tenisky. V obchodě jsem ovšem narazila na jasně růžové a byla jsem mile překvapená, že takto slazený outfit nejen funguje, ale působí ještě hravěji.

outfit BOTY NEW YORKER

Musím říct, že jsem se v takhle kombinovaném oblečení cítila velice příjemně, energicky a hravě.

 

Co si o mém outfitu myslíte vy? Podělte se o svůj názor. 🙂

Vaše Mesha ❤
0 0 hodnocení
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kačka
Kačka
7 let před

Možná nejsi profesionál nebo modní policie ale máš moc hezký styl oblékání .A jsi strašně krásná .

1
0
TADY JE PROSTOR PRO VÁŠ KOMENTÁŘ.x