Děti mají o životě často zkreslenou představu. Čerpají od svých nejbližších, ze svého okolí a z médií. Občas ale není všechno tak, jak se na první pohled zdá a tak se dětské názory často nesetkají s těmi v dosplělosti. Tohle jsou některé z mých dětských prohlášení, která s těmi v dnešními zrovna moc nesešly.

NIKDY NEBUDU PÍT KAFE

To jsem si myslela až do střední, kdy jsem narazila na ledovou kávu z mekáče. Tehdy jsem si dala dvě a nikdy jsem nebyla šťastnější! Tehdy jsem s kávou dost experimentovala. Při pokusech docílit stejného efektu jako po ledové kávě z McDonalda jsem se dostala až na osm lžiček rozpustného. Abych něco tak odporného vůbec dokázala vypít, ředila jsem ho ze tří čtvrtin studeným mlékem a exla ho. Dnes už to dělám jen se třemi a místo mléka si dávám sojový nápoj, ale musím říct, že jsem si celou střední vážně užila! 😀 Na druhou stranu musím říct, že mě to alespoň netáhlo k drogám.

NIKDY NEBUDU PÍT PIVO

Co se piva týče, prošla jsem si celkem dvěma fázemi a to když jsem pila pivo vážně často a vážně ve velkém a pak když jsem si uvědomila, že neumím pít a přestala ho pít prakticky úplně. Pivo dnes si dnes dám velice vyjímečně a to spíš jako medicínu třeba po vydatném českém obědě.

NIDKY NEBUDU MÍT KLUKA

Tuhle hlášku si pamatuju velice dobře! Tuším, že to bylo před pubertou a odráželo to mojí tehdejší představu o důležitosti můžu v životě ženy. Teď po letech mi to přijde jako dobrá myšlenka jedině pokud nacházím špinavé nádobí na místech, kde bych ho opravdu nečekala, jinak jsem dost obrátila.

DÍTĚ BUDU MÍT CO NEJDŘÍV

Dlouho jsem měla za to, že pro mě i mého potomka bude nejlepší, když si budeme věkově co nejblíž. Myslím, že za tuhle ideu mohly hlavně Gilmorky. Moje dnešní já je k dětem nanejvýš skeptické. Upřímně aktuálně netuším, jeslti se pro ně někdy nakonec rozhodnu. Můj život mě baví tak jak je a děti momentálně vnímám jako malá sebevražedná monstra. Jsem si jistá, že tohle rozhodnutí ještě nějaký rok počká.

BUDU BOHATÁ

No kdo by nechtěl být v balíku. Každopádně v průběhu let a zejména nyní, kdy jsem influencerem na plný úvazek, jsem dost změnila názor. Určitě bylo finančně pohodlnější pracovat v televizi a mít ještě navíc přivýdělek z youtube a dalších aktivit. Ale nic na světě mi prostě nedokáže zaplatit, že dělám to, co mě opravdu baví.

BUDU PREZIDETKOU

Bohužel to není jenom hláška, kterou bych vyřkla omylem ve čtyřech letech, ale trvala jsem si na ní podivně dlouho. Vždycky jsem si kladla vysoké cíle, nicméně dnes do politiky nevidím, neholduji jí a když vidím, kdo je prezidentem (rok 2019, Miloš Zeman), tak si říkám, že budu mít více úcty i jako youtuber.

 

Měli jste také nějaká naivní dětská prohlášení? Nestyďte se a podělte se s námi o ně v komentářích. 😉

Vaše Mesha ❤

Doporučené články

0 0 hodnocení
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
TADY JE PROSTOR PRO VÁŠ KOMENTÁŘ.x